Hotel Omnia- pobyty Janské Lázně

Pobytové balíčky ve SkiResort HOTELU OMNIA****

Family spirit

Užijte si s rodinou 5 dní v přírodě východních Krkonoš, výlet na horských elektrokolech s originálním bidonem jako dárek, 3 lanovky SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC bez omezení počtu jízd, bazén s vířivkou i hodinu tenisu v hotelové sportovní hale.

Čtyři noci se snídaní ve dvou dvoulůžkových pokojích vedle sebe, nebo mezonetovém apartmá pro 2 dospělé a 2 děti do 11 let ve skvělém hotelu v Janských Lázních. Parkování přímo u hotelu, hned vedle dolní stanice kabinkové lanovky na Černou horu. Při příjezdu na uvítanou dárek od Krakonoše pro děti a welcome drink pro rodiče; nadto zmrzlinový pohár pro všechny. V ceně balíčků je půjčení špičkových horských elektrokol Scott a Qayron pro dospělé i děti na 1 den.

Horská romantika

Nepotřebujete zvláštní příležitost, abyste mohli svou partnerku či partnera potěšit romantickým pobytem v srdci východních Krkonoš.

Balíček "Horská romantika", to jsou tři dny aktivního odpočinku, masáží, hřebenových výletů a čtyřchodové večeře při svíčkách.

Dvě noci pro dva ve skvělém hotelu se snídaní, wellness, bazénem a vířivkou v ceně, si zpestřete hodinou tenisu výletem kabinkovou lanovkou na Černou horu přímo od hotelu. Radost udělá i láhev Prosecca a ovocná mísa na pokoji, která je také v ceně balíčku.